Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#gentlemates
d3oo

neL o obecnej scenie CS-a: Jeśli chcesz rywalizować na najwyższym poziomie, nie masz innego wyboru, jak zaakceptować pieniądze od hazardu, stron ze skinami lub platform tradingowych. Bez tego jest po prostu niemożliwe

@neLendirekt

Odejście Gentle Mates z Counter-Strike'a to złe wieści dla francuskiej sceny. Mimo że nie wystawiali francuskiego gracza, ich wpływ na oglądalność, liczby i przyciąganie nowych widzów do gry był znaczący. Wybór, by przejąć hiszpański skład, był interesujący, prawdopodobnie jednak zasługiwał na szybsze poprawki w trakcie trwania. Byli tak blisko ogromnej niespodzianki w związku z Majorem w Budapeszcie, ale potem nie udało im się wypaść lepiej w Kolonii. Ostatecznie to wyjście jest ostatecznym dowodem na to, jak działa dzisiejszy ekosystem CS-a: jeśli chcesz rywalizować na najwyższym poziomie, nie masz innego wyboru, jak zaakceptować pieniądze od hazardu, stron ze skinami lub platform tradingowych. Bez tego jest po prostu niemożliwe, by walczyć z wielkimi organizacjami i pozyskiwać topowych graczy, ponieważ wykupy i pensje są ogromne. Dzięki nim za wprowadzenie gry do zupełnie nowej publiczności i transmitowanie większości meczów, od Draculans aż po wydarzenia Tier 1. Mogliby byli osiągnąć więcej, ale jednocześnie łatwo zrozumieć, że bez akceptowania tych konkretnych typów sponsorów, przetrwanie finansowe w CS-ie jest niemożliwe. Możemy mieć tylko nadzieję, że znajdą okazję, by wrócić w przyszłości. Jeśli ich celem jest naprawdę bycie największą organizacją FPS, bez wątpienia będą potrzebować zespołu w CS-a w pewnym momencie

@CroissantStrike

🇫🇷 @gentlemates quitte Counter-Strike, 10 mois après son arrivée... 💔 Les raisons du départ évoquées sont : ❌ Manque de sponsors 💰 Scène très chère 🔁 Repêchage sur VALORANT qui aurait débloqué un budget compris entre 1 et 3 millions d’euros

299
9
+5
#nel
d3oo

Gentle Mates potrzebuje zmian

@neLendirekt

Druga z rzędu porażka Gentle Mates w walce o Majora. Ostatnim razem było blisko, ale szanse i tak były marne; tym razem mieli wszystko w swoich rękach. Jednak jeśli w ostatnim czasie przegrywasz z takimi ekipami jak BIG, NIN9, NiP czy HOTU, to oznacza to po prostu, że na to nie zasłużyłeś. Ten skład był ogólnie dobrym wyborem, po prostu nie wypalił.

250
1
@neLendirekt

IEM Rio byłoby całkiem niezłym „ostatnim tańcem” dla składu, który osiągnął już swój sufit. ALEX i Martinez to solidny fundament, na którym można dalej budować – myślę, że czas przejść na skład międzynarodowy (EU) albo poszukać lepszych graczy hiszpańskojęzycznych (może SA/BESTIA/9z?). Wszystko będzie też oczywiście zależeć od ambicji i budżetu M8.

45
0
+2
#nel
d3oo

Gracze będą musieli pozbyć się tego nawyku

@neLendirekt

Teraz, gdy przeładujesz broń, wyrzucisz używany magazynek wraz z całą pozostałą w nim amunicją. Zamiast 'dobijania' broni kilkoma kulami, z Twoich zapasów zostanie pobrany zupełnie nowy, pełny magazynek." O JA NIE MOGĘ. Ale zmiana. Przeładowuję nawet mając 29 naboi, nie wiem dlaczego. Mam przerąbane.

@CounterStrike

And today's Release Notes:

Steam :: Counter-Strike 2 :: Counter-Strike 2 Update
[ GAMEPLAY ]Reloading has been refactored to encourage more careful consideration of the use of ammo. When you reload a magazine-fed weapon, all remaining ammo in the magazine is discarded and a new, full magazine is taken from the reserves. Reserve ammunition is now represented either as number of magazines, shells, or bullets, depending on the weapon. The fill-level of the current weapon is now displayed below the ammo count.
437
0
+1