Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#w0xic
d3oo

w0xic: Staraliśmy się zrobić wszystko, co w naszej mocy

@w0xic

Niestety, nie skończyliśmy tak, jak chcieliśmy… Bardzo chcieliśmy wygrać ten mecz i podnieść puchar. Chcieliśmy zarówno otrzymać nagrodę za nasz zespołowy wysiłek, jak i sprawić radość naszym rodzinom oraz Wam – wszystkim, którzy nas wspierają i są z nami w każdym meczu – ale dzisiaj, odpadając z turnieju, nie zdołaliśmy tego osiągnąć. Odczuwam smutek z powodu porażki w najgłębszy możliwy sposób, zresztą wszyscy go tak odczuwamy. Ponieważ zarówno dwa dni temu, jak i dzisiaj, wychodząc na tę scenę, naszym jedynym celem było zdobycie trofeum, otrzymanie nagrody za naszą walkę i sprawienie dumy każdemu, kto nas wspiera. Staraliśmy się zrobić wszystko, co w naszej mocy. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy nas wspierali, wierzyli w nas i smucą się razem z nami.

6.2K
186
+1