Nie widzę świata, w którym r1nkle daje w G2 znacząco więcej, niż dawał SunPayus. Widzę za to świat, w którym G2 może niebawem brakować tego, co dla drużyny poza strzelaniem robił Słoneczny Paweł. Żegnaj, Alvaro...
101
2
Nie widzę świata, w którym r1nkle daje w G2 znacząco więcej, niż dawał SunPayus. Widzę za to świat, w którym G2 może niebawem brakować tego, co dla drużyny poza strzelaniem robił Słoneczny Paweł. Żegnaj, Alvaro...
Dzięki za wszystko, amigo – za pasję, zaangażowanie, ciężką pracę i uśmiechy, którymi nas obdarzałeś przez cały ten czas ❤️ Mam nadzieję, że wkrótce się zobaczymy 🙏🏻
Thank you for everything amigo, through passion,dedication,hard work and smiles u have been putting up all this time ❤️ hopefully see ya around soon 🙏🏻
Today, we're moving SunPayus to the bench Thank you for all the plays and great vibes ❤️
Today, we're moving SunPayus to the bench Thank you for all the plays and great vibes ❤️