Zdjęcie: STARLADDER
MATYS: W G2 mamy wysokie oczekiwania. Nie chcemy skończyć w etapie 2, nie chcemy skończyć na etapie 3
Oczywiście, w G2 mamy wysokie oczekiwania. Nie chcemy skończyć w etapie 2, nie chcemy skończyć w etapie 3. Wiemy, że mieliśmy dobry czas na przygotowania przed tym wydarzeniem, mieliśmy dużo dni treningowych. Nie zamierzam mówić, jakie mapy czy co dokładnie przygotowaliśmy, ale naprawiliśmy dużo rzeczy, więc jesteśmy bardzo pewni siebie. Mimo że w grze może to nie wyglądało na to, szczerze mówiąc, oczywiście wciąż mamy dużo rzeczy do naprawienia, ale pokazaliśmy dużo ulepszeń. W tej chwili jestem bardzo, bardzo szczęśliwy, bardzo, bardzo szczęśliwy.- Matúš "MATYS" Šimko
Źródło: HLTV
