Ukraińska Federacja Esportu poinformowała o zbanowaniu na rok wielu ukraińskich graczy, wśród których znalazł się m.in. s1mple, podając różne powody tej decyzji. Ukarani zawodnicy zostaną pozbawieni wsparcia ze strony federacji i nie będą mogli brać udziału w organizowanych przez nią turniejach. Oto wybrani ukarani gracze oraz powody decyzji: s1mple: za grę w jednym zespole z rosyjskim zawodnikiem electroNicem. zont1x: za grę w barwach Team Spirit, gdzie występują rosyjscy gracze. s1zzi: za grę w przeszłości dla Spirit Academy.
Podwójne standardy dla pozostałych zawodników 😊 Osoby stojące za tą decyzją kompletnie nie rozumieją esportu i nic dla niego nie zrobiły, dlatego ich zdanie nic nie znaczy 🙂↔️
Z OSTATNIEJ CHWILI: Legacy według doniesień złożyło ofertę za try'a, aby zastąpił on saadzina ‼️ Legacy i try osiągnęli porozumienie, więc jedyną pozostałą kwestią jest dogadanie umowy z Imperial (źródło: @dust2_br)
Najgorsza kombinacja nicków w historii
jednak myliłem się troszeczkę, 1sza mapka spoko w moim wykonaniu, głównie CT side. po TT troszeczkę zabrakło... no i W sumie to jeden wielki ch** will be better. Sory misie
Wszystkiego najlepszego, trenerze! @enkay_J 🎈
Źródła: FUT szuka zastępstwa dla cmtry'ego. SunPayus jest ich priorytetowym celem.
NIGDY NIE MÓW 'JESZCZE JEDNA' W CS2
NEVER SAY 1 MORE IN CS2