Bezpiecznej drogi do domu, bracie @olimpxDD. Dobra gierka z wygraną przeciwko EAC na lanie ☠️. Nie mogę się doczekać, aż znowu zobaczę cię grającego online, bocie 😂
Good trip home bro @olimpxDD wp with one W against EAC on LAN☠️ looking forward seeing u play online again bot😂
xddd dzięki & powodzenia w playoffach tak, EAC to słaba drużyna
xddd thank you & good luck in playoffs yes EAC shit team