#olimp
d3oo

olimp i IceBerg starli się na X-ie po Super DrauclaN

@IceBerg2323

Bezpiecznej drogi do domu, bracie @olimpxDD. Dobra gierka z wygraną przeciwko EAC na lanie ☠️. Nie mogę się doczekać, aż znowu zobaczę cię grającego online, bocie 😂

Good trip home bro @olimpxDD wp with one W against EAC on LAN☠️ looking forward seeing u play online again bot😂

42
0
@olimpxDD

xddd dzięki & powodzenia w playoffach tak, EAC to słaba drużyna

xddd thank you & good luck in playoffs yes EAC shit team

22
0
+6
Tagi:#olimp#walczaki#eac#iceberg