Wyobraź sobie, że budzisz się z 3-letniej śpiączki i uświadamiasz sobie, że ani EliGE, Twistzz, frozen, device, rain, ani s1mple nie zdołali dostać się do drugiego etapu Majora. 24 drużyny, a mimo to brak Liquid czy FaZe Clan. Już nie jest łatwo.
Gra na CS2 Major fer: 1 s1mple: 1
Najlepszy filmik, jaki widziałem w życiu😂🤣
kiedys to sie chociaz nie kryli
Wcale nie jestem zaskoczony
s1mple o hołdzie złożonym mu przez m0NESY'ego na naklejce z Kolonii‼️ „Zostawił hołd [dla mnie na swojej naklejce], ale powiem tak... wielki szacunek [dla m0NESY'ego]. Ale wrócę do posiadania własnych naklejek, to informacja na 100%. W CS2 nie ma jeszcze ani jednej mojej indywidualnej naklejki. Istnieją one na broniach z czasów starego CS:GO, więc teraz wygląda to tak, jakby zostawił mnie w tyle, jakbym skończył z graniem i w ogóle nie było mnie już w CS-ie. Ale wiem, że nie miał tego na myśli. Intencja była inna. Więc... wielki szacunek dla niego”.
Dopóki s1mple będzie miał tę swoją chorą mentalność, już nigdy niczego nie wygra. Żenujące są takie akcje
Zamknij się, nie było żadnej kłótni z Aza
m0NESY oddaje hołd swojej inspiracji - s1mple'owi, w swoim autografie na IEM Cologne 2026
Podobny pozium rozumienia/komunikacji do ludzi, z którymi gram Faceity (nie istnieje)
🫣 What's going on between Senzu and s1mple?