Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#betboom
TombStone

KaiR0N- o GamerLegion: To pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku

KaiR0N- o GamerLegion: To pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku

KaiR0N- o GamerLegion: To pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku

To było dla nas w porządku, nie mieliśmy nic przeciwko temu. Ale to pokazało nam, że nie byli tak pewni siebie, jak myśleliśmy na początku. Jeśli jesteś pewny siebie, nie będziesz prosił administracji o wiele rzeczy, to jedyna rzecz. Chcieli tego, więc to dostali, więc jest w porządku. Wszyscy to sprawdzili, nikt z nas nie był temu przeciwny. Mogliby przyjść i sprawdzić nasze komputery, aby zobaczyć, czy nakładka Steama działa, czy nie. Rozumiem, dlaczego poprosili kogoś, aby przyszedł i to zrobił, ponieważ jesteśmy drużyną gospodarzy, załóżmy, że tak, nie wiem, przynajmniej mogą tak myśleć. Nie wiem, skąd się to wzięło, ale zrobiliśmy to, więc było to dla nas w porządku. Zrobili to, co chcieli.

Źródło: HLTV
-2
#taz
TombStone

TaZ z gratulacjami dla NEO. "Wielu prawdopodobnie wątpiło"

@g5taz

OGROMNE gratulacje dla @neo_fkubski za pozycję stałego TRENERA w @FaZeClan! Wielu prawdopodobnie wątpiło na początku, gdy FaZe nie przyniosło od razu wyników. Tak to już w życiu jest, że potrzeba czasu na adaptację zarówno dla zawodników, jak i trenera. Cieszę się, że CS2 daje Neo świetny start. Pamiętam, że nie był wielkim fanem CS:GO po tym, jak zabrali precyzyjne poruszanie CS 1.6.... 😅 Haruj dalej bracie, powodzenia!

HUGE Congratulations to @neo_fkubski for getting the permanent COACH spot in @FaZeClan! Many probably doubted at the start when FaZe didn't deliever the results right away. That's how it works in life, you need time to adapt both for players, and the coach. Happy to see that CS2 gives Neo a great start. I remember that he wasn't a huge fan of CS:GO after they took the crisp movement of CS 1.6... 😅 Continue the Grind Bro, Best of Luck!

0
0
+48
Tagi:#taz#neo#fazeclan#faze