Oto jesteśmy... dzień po tym, jak Falcons wygrało Majora. NiKo w końcu zdobywa swoją koronę, Ilya zgarnął MVP. 😘 (cholera... dlaczego nie w Szanghaju.. 🤣) Karrigan pokazujący przywództwo GOAT, kyousuke błyszczący w play-offach i TESES będący niedocenianym bohaterem... ale chwila, czy o kimś zapominamy. Kto to może być? Facet, który dostawał najwięcej gówna od nich wszystkich, facet, który próbował uczynić ten projekt wyjątkowym od pierwszego dnia, Galacticos CS-a... największy oszust z nich wszystkich.. Zonic? To sprowadza mnie do tematu... CZYM jest rola trenera w CS? Czy to gość, który układa cały plan gry? Czy to gość, który wnosi klimat? Czy to gość, który buduje strukturę? Czy to gość, który łączy osobowości? W moich oczach to człowiek, który wie, jakie elementy będą do siebie pasować, lub wie, jak pracować z graczami, żeby uwierzyli w plan. Facet, który potrafi nie tylko ułatwić wykorzystanie umiejętności graczy, ale także zarządzać osobowościami w zespole. Piękno Counter-Strike'a polega na tym, że można wygrywać i przegrywać na tak wiele sposobów. Trener może mieć wpływ na tak wiele sposobów... nie tylko pozytywny, ale także negatywny. Łatwo jest wątpić, ale jeśli otoczysz się odpowiednimi ludźmi i zbudujesz zespół, który potrafi zamknąć drzwi przed hałasem z zewnątrz... to właśnie wtedy dzieją się niesamowite rzeczy. Trener jest ostatecznym ułatwiaczem najlepszych cech, służąc jako katalizator, który odblokowuje ukryty potencjał i wypełnia lukę między obecną wydajnością a przyszłym sukcesem. To facet, który powinien obrywać najbardziej, ale dostawać najmniej pochwał. Chcesz, żeby gracze dostawali swoje kwiaty (zasłużone uznanie), żeby mogli zyskać więcej pewności siebie na serwerze. Dobra robota @zonic, wielki szacunek za wykonanie właściwego ruchu, kiedy był potrzebny, i dawanie przestrzeni, kiedy była potrzebna. CS2 dopiero się zaczyna, a wyścig dopiero ruszył, na zdrowie do kolejnych wielkich chwil 🥂
Gratulacje, chłopaki!!! @NiKoCS_ @FLCm0NESY 🙏 Całkiem niezła historia – od braku awansu na Majora dla @karriganCSGO do wygrania Majora. 😅 btw. W najtrudniejszy możliwy sposób.
To zdecydowanie najlepszy Major w CS2. Finał będzie niesamowity. Uwielbiam Fallenito i Furię.. ale on już ma dwa... a są jeszcze ci dwaj chłopaki, których znam.. którzy zdecydowanie zasługują na przynajmniej jeden. :) Dokończcie robotę chłopaki, to już czas... 😉
Niesamowite mecze, brak słów, emocjonalny rollercoaster dla tych drużyn..
KSCERATO: "Nikt nie pamięta o drugim miejscu"
Bracie 😭
Ta gra jest szalona
No i gitara! @Maj3r_ @w0xic 😎 Bardzo się cieszę, że Aurora zachodzi tak daleko. Ci goście są na scenie już tyle czasu, że zasługują na długi rajd na Majorze. :) Wstydzić się nie ma czego – BetBoom grali ze standinem, więc nigdy nie mogli pokazać pełni swoich możliwości. Świetny występ, może ktoś w końcu wyciągnie @FL4MUS92 z więzienia😅