karrigan o NEO: Pierwszy miesiąc w drużynie był dla niego ciężki, ale w ostatnim czasie bardzo się rozwinął
Zdjęcie: PGL
karrigan o NEO: Pierwszy miesiąc w drużynie był dla niego ciężki, ale w ostatnim czasie bardzo się rozwinął
[Cieszę się, że wspomniałeś o RobbaNie, który stanowił ogromną część zespołu. Wniósł do niej również wiele wartości niematerialnych, rozmawialiśmy już o jego stracie, ale jak to jest pracować z NEO jako zastępcą?]
Pierwszy miesiąc w drużynie był dla niego cięzki. Nasz pierwszy turniej odbył się w Kolonii i w pierwszym meczu zobaczył, jak świetni jesteśmy, a w drugim i trzecim, jak kiepscy możemy być. W ciągu ostatnich kilku miesięcy bardzo się rozwinął, czując się komfortowo w drużynie i poznając chłopaków, dowiadując się, kogo może naciskać, a teraz zagłębiając się w ich grę z CS2, znajdując wiele granatów, pomagając mi.
Jest taki spokojny, po prostu cieszy się tym, jak dzisiaj zagraliśmy. Byliśmy pierwszy raz na scenie i dostrzegł, o czym wszyscy mówią, kiedy gramy na scenie - to inne FaZe i myślę, że dzisiaj to zobaczył i po prostu miał dobry dzień.- Finn "karrigan" Andersen dla HLTV.org