Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#taz
d3oo

TaZ zastanawia się czym jest dziś rola trenera w CS-ie

@g5taz

Oto jesteśmy... dzień po tym, jak Falcons wygrało Majora. NiKo w końcu zdobywa swoją koronę, Ilya zgarnął MVP. 😘 (cholera... dlaczego nie w Szanghaju.. 🤣) Karrigan pokazujący przywództwo GOAT, kyousuke błyszczący w play-offach i TESES będący niedocenianym bohaterem... ale chwila, czy o kimś zapominamy. Kto to może być? Facet, który dostawał najwięcej gówna od nich wszystkich, facet, który próbował uczynić ten projekt wyjątkowym od pierwszego dnia, Galacticos CS-a... największy oszust z nich wszystkich.. Zonic? To sprowadza mnie do tematu... CZYM jest rola trenera w CS? Czy to gość, który układa cały plan gry? Czy to gość, który wnosi klimat? Czy to gość, który buduje strukturę? Czy to gość, który łączy osobowości? W moich oczach to człowiek, który wie, jakie elementy będą do siebie pasować, lub wie, jak pracować z graczami, żeby uwierzyli w plan. Facet, który potrafi nie tylko ułatwić wykorzystanie umiejętności graczy, ale także zarządzać osobowościami w zespole. Piękno Counter-Strike'a polega na tym, że można wygrywać i przegrywać na tak wiele sposobów. Trener może mieć wpływ na tak wiele sposobów... nie tylko pozytywny, ale także negatywny. Łatwo jest wątpić, ale jeśli otoczysz się odpowiednimi ludźmi i zbudujesz zespół, który potrafi zamknąć drzwi przed hałasem z zewnątrz... to właśnie wtedy dzieją się niesamowite rzeczy. Trener jest ostatecznym ułatwiaczem najlepszych cech, służąc jako katalizator, który odblokowuje ukryty potencjał i wypełnia lukę między obecną wydajnością a przyszłym sukcesem. To facet, który powinien obrywać najbardziej, ale dostawać najmniej pochwał. Chcesz, żeby gracze dostawali swoje kwiaty (zasłużone uznanie), żeby mogli zyskać więcej pewności siebie na serwerze. Dobra robota @zonic, wielki szacunek za wykonanie właściwego ruchu, kiedy był potrzebny, i dawanie przestrzeni, kiedy była potrzebna. CS2 dopiero się zaczyna, a wyścig dopiero ruszył, na zdrowie do kolejnych wielkich chwil 🥂

1K
10
+3
#niko
d3oo

Thorin: NiKo przez lata dojrzał. Nie jest już tym dzieciakiem z MOUZ

@Thorin

Jeśli oglądałeś filmy z komunikacją głosową Falcons, kiedy świętowali po rundzie i inni gratulowali m0NESY'emu lub kyousuke za multikille, NiKo zawsze upewniał się, żeby powiedzieć "dobra robota, Rene", aby pochwalić TeSeSa za wykonanie dobrego zagrania, nawet jeśli było to coś drobnego, czego inni mogliby nie zauważyć. NiKo przez lata dojrzał. Nie jest już tym dzieciakiem z MOUZ.

If you watched the Falcons voice comms videos when they would celebrate after the round and people congratulated m0NESY or kyousuke for a multikill NiKo would make sure to say "good job, Rene" to encourage TeSeS for making a good play even if it's something small others wouldn't have noticed. NiKo has grown over the years. He isn't the kid from MOUZ any more.

3.9K
46
+3
Tagi:#niko#thorin#twitter#colognemajor