Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#ple
wujas

Już dziś poznamy zwycięzcę Dywizji Mistrzowskiej PLE! Wielki Finał na stadionie Legii

Zdjęcie: Julia Szałapska / PLE / Przegląd Sportowy

Już dziś poznamy zwycięzcę Dywizji Mistrzowskiej PLE! Wielki Finał na stadionie Legii

Kolejny sezon Polskiej Ligi Esportowej dobiega końca i zwieńczy go finałowe spotkanie UNGENTIUM z Illuminar, które rozegra ostatni mecz w składzie z EXUSEM i reatzem, w czym swoich szans upatruje Luz, czyli trener tych pierwszych. Zapowiada się również na emocjonujący pojedynek snajperski między dwoma najlepiej radzącymi sobie w lidze AWP-erami - m4tthim i mASKEDEM. Wielki Finał BO5 rozgrywa się w The Collective na stadionie Legii Warszawa, a zwycięzcy oprócz trofeum otrzymają również nagrodę w postaci 90 tysięcy złotych! 18:00 - UNGENTIUM vs Illuminar

-6
#fnaticrising
wojteksol

Akademia Fnatic pokazała swoją dominację w minionej edycji ligi akademii

@Mauisnake

Fnatic Rising, wygrywając WePlay Academy League, pokonując wszystkie drużyny w playoff-ach, 2:0 z MOUZ NXT w fazie zasadniczej nie pozostawiło wątpliwości, że było najlepszą drużyną w tym sezonie. W meczach, które oglądałem w tym sezonie, stale widziałem, jak różni gracze stają się lepsi.

Fnatic Rising winning the WePlay Academy League beating all 3 other playoff teams, 2-0'ing Mouz NXT in the regular season, zero question that they were the best team this season. Consistently saw different players stepping up in the games I caught this season too. Good stuff.

127
0
+2
Tagi:#fnaticrising#mauisnake#weplay#twitter