Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#luminosity
d3oo

Nieoficjalnie: Luminosity planuje wykupić część składu Monte

Nieoficjalnie: Luminosity planuje wykupić część składu Monte
Zdjęcie: CCT

Nieoficjalnie: Luminosity planuje wykupić część składu Monte

HLTV.org donosi, że Luminosity Gaming zamierza wykupić trzon Monte. Zespół po dobrym występie na Majorze awansował na 17. pozycję w rankingu VRS i po wakacjach będzie mógł liczyć na wiele zaproszeń do turniejów rangi tier1. Zawodnicy według źródeł wspominanego portalu już mieli przekazać ukraińskiej organizacji chęć odejścia. Luminosity najbardziej zainteresowane jest pozyskaniem z Monte AZUWU, Bymasa oraz afro. Jednocześnie organizacja nie zamyka się na transfer Rainwakera. Ewentualnym uzupełnieniem składu miałby być lux, który obecnie przebywa na ławce rezerwowych Legacy. Z Monte prawdopodobniej pożegna się również Gizmy, który choć nie jest na celowniku Luminosity, to prowadzi rozmowy z inną organizacją, której nazwy póki co portal HLTV nie ujawnia.

+3
#bymas
d3oo

Bymas o meczu z Legacy: Omal nie przegraliśmy sami ze sobą

Bymas o meczu z Legacy: Omal nie przegraliśmy sami ze sobą
Zdjęcie: CCT

Bymas o meczu z Legacy: Omal nie przegraliśmy sami ze sobą

Prawdziwy rollercoaster emocji, omal nie przegraliśmy sami ze sobą. Najpierw wygraliśmy pistoletówkę i nagle bum – problemy techniczne, które wybiły nas z rytmu po wygranej rundzie. To słabe uczucie, gdy trzeba tak długo czekać. Mieliśmy w tym meczu problemy z frustracją, które musimy rozwiązać, bo podczas Majora nie możemy tracić głowy. Takie mecze są zbyt ważne, żeby pozwolić sobie na utratę kontroli. Czuję, że moglibyśmy zagrać o wiele lepiej, gdybyśmy pokazali nasz szczytowy poziom i nie dali się ponieść emocjom, ale ogólnie wynik 13-11 przeciwko drużynie takiej jak Legacy jest świetny.

Źródło: HLTV
0