1-3 i poza Majorem. To był emocjonalny rollercoaster w tym sezonie, ale ogólnie jestem bardzo szczęśliwy z tego, jak sprawy ostatecznie się potoczyły, jestem super dumny i wdzięczny mojemu zespołowi, który mnie wspierał, bo wiem, że to nie jest łatwa rzecz grać pełny sezon bez snajpera, więc jestem super wdzięczny, że we mnie uwierzyli i dali mi zaufanie i wsparcie, których potrzebowałem. Zobaczymy, w jakim kierunku zmierza kolejny sezon i dzięki wielkie za wsparcie❤️
401
3



