Nie widzę świata, w którym r1nkle daje w G2 znacząco więcej, niż dawał SunPayus. Widzę za to świat, w którym G2 może niebawem brakować tego, co dla drużyny poza strzelaniem robił Słoneczny Paweł. Żegnaj, Alvaro...
101
2
Nie widzę świata, w którym r1nkle daje w G2 znacząco więcej, niż dawał SunPayus. Widzę za to świat, w którym G2 może niebawem brakować tego, co dla drużyny poza strzelaniem robił Słoneczny Paweł. Żegnaj, Alvaro...
Kiedy FaZe sięgało po broky'ego był młodziakiem z potencjałem, który z czasem udało się uwolnić. Nie skreślam więc ruchu z JBOENem, bo jest podobny. Tylko misja trudniejsza, bo on nie tylko ma budować siebie, ale i nowe FaZe. Czasu nie ma, bo cierpliwość gwiazd raczej topnieje.