Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#colognemajor
d3oo

molodoy: Przegraliśmy, ale to nic takiego, życie się na tym nie kończy, jak to mówią

@Ozzny_CS2

molodoy skomentował porażkę FURII w finale IEM Cologne Major: „Cześć wszystkim, przegraliśmy, ale to nic takiego, życie się na tym nie kończy, jak to mówią. Drugie miejsce to wciąż świetny wynik i powinienem podziękować losowi za to, że udało mi się dotrzeć do finału Majora. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali, przesyłam wszystkim uściski i pozdrowienia, do zobaczenia, a teraz idę odpocząć”.

molodoy left some words after FURIA lose the IEM Cologne Major Final ‼️ "Hello everyone, we lost, but that's okay, life doesn't end there, as they say. Second place is still a great place, and I should thank life for making it to the final of a major. Thanks to everyone who supported me, love and hugs to everyone, see you around, and I'm off to rest."

382
6
+4
Tagi:#colognemajor#molodoy#furia#twitter