Z jakiegoś powodu byłem bardzo pewny siebie podczas tego Majora, od początku do końca. Czułem zespół przez cały czas i czułem zaufanie, jakim oni darzyli mnie, a ja ich. Wszystko po prostu płynęło. Koncentrowałem się cały czas na wygrywaniu, na rozwiązaniach, na tym, jak mogę być wsparciem dla drużyny, bez względu na to, czy gram dobrze, czy źle. Jestem po prostu szczęśliwy, że mogłem przełamać tę barierę, bo prześladowało mnie to przez długi czas. Czuję ogromną ulgę. Poświęciłem temu prawie całe swoje życie. Rywalizuję od 11 lat, a zacząłem grać 20 lat temu i wszystko było dla tego jednego momentu. To zdecydowanie ogromny kamień milowy, ale mam wielką nadzieję, że to dopiero początek. Wiele razy mówiłem, że chcę zostawić swój ślad w tej grze, chcę stworzyć dziedzictwo, a nie było to możliwe bez wygrania Majora. Mam nadzieję, że to dopiero początek.- Nikola "NiKo" Kovač