Rewalacyjny to był Major 🔥 Trudno będzie wrócić do rzeczywistości po 3 tygodniach takich emocji. Może sam finał pozostawił mały niedosyt, ale playoffy a zwłaszcza ćwierćfinały dolnej części drabinki były jednym z najlepszych dni w historii CS’a. Dziękuję @cs_studiopl za zaproszenie i wspólne przeżywanie tego pięknego turnieju 🙏 Ps. Przepraszam za moje seplenienie momentami - nie jest to mój naturalny sposób wypowiedzi, jest to spowodowane niestandardowym aparatem na zęby, który na szczęście niebawem ściągam 😅 Dziękuję wszystkim, którzy razem z nami śledzili ten piękny turniej! Do następnego 💪 Dziękuję @cs_studiopl za