#elige
d3oo

ELiGE: Jestem ogromnie rozczarowany

ELiGE: Jestem ogromnie rozczarowany
Zdjęcie: STARLLADER

ELiGE: Jestem ogromnie rozczarowany

Jestem ogromnie rozczarowany. Myślę, że mieliśmy wszystko, czego potrzeba, włożyliśmy w to mnóstwo pracy, a brak jakichkolwiek efektów tej pracy, brak przełożenia tego na dobry wynik, jest po prostu fatalnym uczuciem. Jak mówiłem przed zawodami, etap 2 byłby w porządku, etap 3 byłby dla nas dobry, a etap 1 to po prostu słaby wynik. Ogólnie rzecz biorąc – wielkie rozczarowanie.

Źródło: HLTV
0
Tagi:#elige#liquid#colognemajor