Wybieranie naklejki drużynowej w grze jest tak cholernie dziwne, kiedy nie widzisz tam NIP, Fnatic czy FaZe. Niby wiedziałem, ale kiedy na to spojrzałem, uderzyło mnie to zupełnie inaczej.
Choosing your "Team Sticker" ingame feels so fucking weird when you dont see NIP , Fnatic or FaZe Obviously i knew , but when i looked at it it just hit me differently