Zdjęcie: ESLG2 planuje wypuścić w świat kolejnego ze swoich zawodników z akademii. Po tym, jak Klimentii "kl1m" Krivosheev świetnie sprawdził się na poziomie tier1/tier2 w barwach MIBR, szanse na wejście na wyższy poziom ma także otrzymać obecna gwiazda G2 Ares, czyli Vilius "tAk" Keserauskas. Taką informację podał portal HLTV.
21-latek może pochwalić się obecnie ratingiem na poziomie 1,15, biorąc pod uwagę ostatnie trzy miesiące i 88 map, które rozegrał. Co więcej Litwin zastępował również nieobecnego huNtera w głównym składzie podczas IEM Rio, gdzie G2 pokonało Gentle Mates i 3DMAX, a nawet urwało jedną mapę Vitality, by ostatecznie jednak przegrać mecz o wejście do play-offów ze Spirit.
Na ten moment brak konkretnych informacji, kto potencjalnie mógłby wykupić tAka z G2.