0-3 i jedziemy do domu. Przepraszam wszystkich, którzy nas wspierali; zasługujecie na coś lepszego i to najgorszy możliwy scenariusz. Smutne czasy.
14-16 przeciwko FlyQuest, 0-1 na starcie, czas się zresetować i zagrać lepiej w kolejnym meczu, jestem pewien, że tak właśnie zrobimy!
❤️❤️❤️❤️
hitbox 💔 #IEM
*Rating 3.0* beastik - 1,26 (7 rozegranych map) MoDo - 1,23 (7 rozegranych map) flayy - 1,21 (4 rozegrane mapy) alex - 1,18 (7 rozegranych map) MartinezSa - 1,18 (7 rozegranych map)
Jedziemy na Majora, chłopaki! aajsjsuaiaizisua Najbardziej stresujący tydzień w moim życiu. Cieszę się, że tak to się skończyło. Kocham Was wszystkich! @SINNERS_Esports na Majora!!! 😭😭😭😭😭