Strona główna
Najpopularniejsze
Poczekalnia
Dodaj post
Polityka prywatności
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#electronic
d3oo
miesiąc temu

electroNic clutchuje 1 na 2 i utrzymuje przy życiu BC.Game!

alt
0
#bcgame
d3oo
miesiąc temu

Statystyki graczy BC.Game na IEM Atlanta

+1
#s1mple
d3oo
miesiąc temu

s1mple i electroNic spędzili w zeszłym tygodniu wiele godzin na grze w Dota2

@ShadowPaycom

s1mple i electroNic zagrali łącznie ponad 50 gier w Dota 2 w zeszłym tygodniu. Mimo że mieli duży turniej, spędzili wciąż około 25 godzin w Docie. Czy zasługują na relaks w innej grze, czy raczej powinni grindować CS-a?

21
0
+8
#electronic
d3oo
miesiąc temu

electroNic clutchuje 1vs2 na koniec pierwszej połowy Dusta

alt
+1
#bcgame
d3oo
2 miesiące temu

CEO BC.Game wyznał, że electronic nie będzie prowadzącym

alt
0
#bcgame
d3oo
2 miesiące temu

BC.Game powinno postarać się wykupić z FaZe frozena, Twistzza oraz karrigana?

@hawka_cs

Jeśli BC Game jest gotowe wyłożyć kasę… a co, gdyby pozyskali trzon składu FaZe VRS? (niezależnie od tego, ile to by kosztował) s1mple electronic +Frozen +Twistzz +Karrigan Może się to skończyć naprawdę dobrze albo naprawdę fatalnie, ale możesz być cholernie pewien, że ludzie będą to oglądać

393
3
-6
#bcgame
d3oo
3 miesiące temu

Statystyki graczy BC.Game na PGL Bucharest

+6
#electronic
d3oo
3 miesiące temu

electroNic z hat-trickiem w sytuacji 2vs3

@BCGameEsports

CZAS NA WIELKI CLUTCH 😤 @electronicCSGO & @MUTiRiS_csgo

5
1
-1

Wyróżnione posty

Mundial w USA koszmarem dla komentatorów przez długość meczów? A co mają powiedzieć casterzy CS-a :)

alt
+7

The MongolZ pożegnało Senzu, cytując fragment z książki Anne Morrow Lindbergh - "Północ do Orientu"

alt
+7

Walczaki wyprzedziły w rankingu VRS Liquid

alt
+4

Który z graczy najczęściej zdobywał entry fraga na Majorze w Kolonii?

alt
+5

Gracze, którzy w pierwszej połowie 2026 roku zadawali średnio najwięcej obrażeń granatami

alt
+4

Nieoficjalnie: siuhy na wylocie z Liquid

alt
+12

TaZ przywitał ponownie Senzu. "Bierzemy się do roboty i wspólnie wdrapiemy się na szczyt"

alt
+2

NiKo i kennyS strzelili sobie wspólną fotkę z pucharem. "Dziękuję, że pozwoliłeś mi potrzymać jedno z niewielu trofeów, których sam nie wygrałem"

alt
+10