kurde winstreak 2, dziwne :O
bez zjebosza i od razu 2 winy z rzedu…
😡
Witam serdecznie! Po ponad 2 latach ciągłej pracy jako trener, postanowiłem zrobić sobie przerwę od rywalizacji. Zatem, na ten moment nie zobaczycie mnie jako trenera KOLESI. Dziękuje wszystkim zawodnikom z którymi miałem okazję pracować przez ten czas, próbowaliśmy zrobić solidny polski team - były dobre momenty, jak i te gorsze. Liczę, że dalej będziecie kontynuować projekt i udowodnicie swoją wartość. A jak nie, to wiem, że większość z Was pójdzie w ślady tych co wcześniej poszli w świat. Na ten moment zapewne będę sobie odpalał mecze chłopaków na moim twitchu (sporo cupów w tym miesiącu przed nimi), a jak naładuje baterie i będę gotowy do pracy to pewnie się zobaczymy w tym lub innym projekcie! #kolesiostwo
2:1 vs Bushido Wildcats 🧐 2:0 vs GenOne 😊 1:2 vs ex- Zero Tenacity 🤬 2:0 vs Astral 😄 Walimy sobie online ostatnio, forma powoli rośnie. Jutro ćwierćfinał w ThunderPick s1
Lose vs Inner Circle Win vs HAVU 3-2 w grupie niestety nie wystarczyło 2x kochany ancient nas tutaj zawiódł.. Teraz dużo cupow online, trzeba odbudować pewność siebie i zobaczymy jak to będzie 🧐 #lelosers
0:2 vs SINNERS i zajmujemy 3-4 miejsce na lanie @LORGAR_Gaming. Bliski mecz, jest niedosyt, ale i tak fajny start nowego składu 😶
Superb performance i pokonujemy 2:0 UNiTY w Tipsport Conquest, robimy 3-1 w swissie i jesteśmy coraz bliżej lana w Pradze 🇨🇿 A jutro lecimy sobie do Barcelony, gdzie zagramy w turnieju LORGAR RANKINGS, pierwszy mecz w sobotę na FOKUS :>
Uff, meczycho. Awansujemy na lana LORGAR RANKINGS w Barcelonie, po ciężkich przebojach z UNITY. Ważny pierwszy krok w nowym składzie, ggwp @KOLESIEcs