Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#xkacpersky
d3oo

xKacpersky i s1mple w jednej drużynie? Zdaniem Pimpa BC.Game powinno wykupić trzon NiP-u

@PimpWinneche

s1mple electronic snappi xKacpersky Sjuush Ani NIP, ani BC nie są teraz zbyt wiele warci, dlaczego by nie. Role? Jebać to, jakoś to posklejamy 😵‍💫😝

s1mple electronic snappi xKacpersky Sjuush Neither NIP or BC are worth much atm, why not. Roles? Fuck it, make it work 😵‍💫😝

80
0
-9
Tagi:#xkacpersky#bcgame#snappi#cac#twitter