Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#olimp
d3oo

olimp: Za nami bardzo intensywne pół roku i mnóstwo rozegranych meczów online. To był ciężki okres, ale wierzę, że od tego momentu może być już tylko lepiej

@olimpxDD

Mega szkoda tego turnieju. Wchodziliśmy na niego w dobrej formie, przepracowaliśmy bardzo ciężki okres razem ze sk1tem i czuliśmy, że możemy powalczyć o naprawdę zajebisty wynik. Wczoraj sami utrudniliśmy sobie życie, robiąc ogromny throw na Echo na Mirage. Dzisiaj po prostu zabrakło wszystkiego, trafiliśmy na lepszą drużynę i musimy to zaakceptować. Za nami bardzo intensywne pół roku i mnóstwo rozegranych meczów online. To był ciężki okres, ale wierzę, że od tego momentu może być już tylko lepiej. Spodziewajcie się jeszcze mocniejszej wersji Walczaków po tym LAN-ie. Widzę też sporo pytań dotyczących naszej przyszłości i organizacji. Mamy kilka propozycji, ale nie chcemy podejmować pochopnych decyzji ani rzucać się na pierwszą “dobrą ofertę”. Czekamy na projekt, który zapewni nam odpowiedni komfort, dobre warunki i możliwość regularnych wyjazdów na LAN-y, bo właśnie tego potrzebujemy najbardziej. Indywidualnie był to dla mnie zdecydowanie najgorszy turniej pod względem strzeleckim. Myślę, że za bardzo skupiłem się na prowadzeniu zespołu z nowym zawodnikiem, przez co ucierpiała moja gra. Nie szukam jednak wymówek - wyciągnę wnioski i wrócę silniejszy jak na każdym poprzednim LANie. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy nas wspierali i trzymali za nas kciuki. Przepraszam, że tym razem Was zawiedliśmy. Obiecuję, że wrócimy mocniejsi i jeszcze pokażemy, na co nas stać. ❤️

171
5
+4
#s1mple
TombStone

s1mple skomentował bana od ukraińskiej federacji. "Ich zdanie nic nie znaczy"

@trcsespor

Ukraińska Federacja Esportu poinformowała o zbanowaniu na rok wielu ukraińskich graczy, wśród których znalazł się m.in. s1mple, podając różne powody tej decyzji. Ukarani zawodnicy zostaną pozbawieni wsparcia ze strony federacji i nie będą mogli brać udziału w organizowanych przez nią turniejach. Oto wybrani ukarani gracze oraz powody decyzji: s1mple: za grę w jednym zespole z rosyjskim zawodnikiem electroNicem. zont1x: za grę w barwach Team Spirit, gdzie występują rosyjscy gracze. s1zzi: za grę w przeszłości dla Spirit Academy.

2.5K
43
@s1mpleO

Podwójne standardy dla pozostałych zawodników 😊 Osoby stojące za tą decyzją kompletnie nie rozumieją esportu i nic dla niego nie zrobiły, dlatego ich zdanie nic nie znaczy 🙂‍↔️

5.1K
112
+24
#neo
TombStone

Koniec pewnej ery w FaZe. Filip "NEO" Kubski odchodzi z zespołu

Koniec pewnej ery w FaZe. Filip "NEO" Kubski odchodzi z zespołu

Koniec pewnej ery w FaZe. Filip "NEO" Kubski odchodzi z zespołu

Po blisko trzech latach owocnej współpracy, Filip "NEO" Kubski oficjalnie przestaje pełnić funkcję trenera dywizji Counter-Strike w FaZe Clan. Polska legenda, która z sukcesami prowadziła zespół z ławki trenerskiej, żegna się z amerykańskim gigantem. Pod wodzą polskiego szkoleniowca FaZe Clan utrzymywało się w ścisłej światowej czołówce, wygrywając liczne prestiżowe turnieje i adaptując się do realiów Counter-Strike 2. Organizacja podkreśliła w oficjalnym komunikacie ogromny wkład Filipa w rozwój drużyny, nazywając go niezastąpioną częścią "rodziny FaZe". Za jego kadencji FaZe Clan trzykrotnie grał w finale Majora, jednak ani razu nie udało się podnieść tego najcenniejszego trofeum. Udało się triumfować na IEM Sydney 2023, Thunderpick WC 2023, CS Asia Championshuip 2023 oraz IEM Chengdu 2024. Luki na stanowisku trenera nie wypełni na razie nikt z zewnątrz. Obowiązki głównego szkoleniowca tymczasowo przejmie dotychczasowy analityk zespołu, Dominik "GruBy" Świderski. To właśnie on poprowadzi skład podczas nadchodzącego turnieju BLAST Open Rotterdam, który startuje już w najbliższą środę. FaZe Clan zapowiedziało, że obecnie analizuje dostępne opcje, aby w przyszłości wyłonić stałego następcę NEO.

+11
Tagi:#neo#faze#transfery