To szalone, że gracz taki jak EliGE odpada na etapie stage'u pierwszego Majora. Ale potem przypominasz sobie, że frozen ani twistzz nawet nie są na tym Majorze. Co za czas, żeby żyć.
Długi dzień, cieszę się z powtarzalności, którą pokazaliśmy! 2:0 z Sharks. Jutro czeka nas kolejny potencjalnie długi dzień!
NICE
To moja wina, słabe przywództwo z mojej strony. Lecimy dalej, gg magic.
Przygotuj się na odrobinę magii 🔥 @Twistzz
Dobry początek! Jestem zadowolony z gry zespołu, jutro gramy dalej. 2 - 0 z Alliance, gg!
Skoro Atlanta jest już za nami, BŁAGAM, PGL/BLAST/ESL, rozważcie Kanadę. Vancouver i Toronto to idealne miejsca na turnieje (szczególnie Vancouver). Gram od 10 lat i nigdy nie miałem okazji zagrać przed kanadyjską publicznością.
Tak, ja też chcę odwiedzić Kanadę, proszę zrób to”