Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#xfl0ud
d3oo

xfl0ud: Powinno być więcej zmian na mapach, abyśmy nie grali ciągle na tej samej mapie z tą samą metą, tymi samymi rotacjami, tą samą kontrolą mapy itp.

@xfl0udCS

Mijają 3 lata, a ja nadal nie rozumiem, jak Valve podchodzi do przeróbek map. Zmiana grafiki skrzynek na mapie, zmiana kolorów ścian i to by było na tyle? Powinno być więcej zmian dotyczących tego, jak mapa była rozgrywana wcześniej, tak abyśmy nie grali ciągle na tej samej mapie z tą samą metą, tymi samymi rotacjami, tą samą kontrolą mapy itp. Jeśli Valve potrzebuje pomocy, mogę jednocześnie robić karierę pro i zajmować się przebudową map :)

@xfl0udCS

I think maps must be bigger in CS2, it felts me i am playing inside a box since beginning of the beta. Your movements and map size was more sync on CS:GO and that was fine but here movement is much way different and it would be better to match it with bigger sized maps ( should

147
2
+10
#bit
d3oo

BIT tłumaczy decyzję 9z o wycofaniu się z BLAST Bounty. "Zamierzamy wykorzystać ten czas na odpoczynek i jak najlepsze przygotowanie do nadchodzących wydarzeń"

@bit1

Podjęliśmy decyzję o rezygnacji z udziału w Blast Bounty, aby lepiej zorganizować nasz kalendarz na najbliższe miesiące. Właśnie wróciliśmy z wyjazdu do Kazachstanu, gdzie spędziliśmy w domu zaledwie 3 dni, a teraz mamy tylko 2 dni przerwy przed kolejnym wylotem do Chin. Zamierzamy wykorzystać ten czas na odpoczynek i jak najlepsze przygotowanie do nadchodzących wydarzeń w drugiej połowie roku, które będą dla nas bardzo ważne. Wierzymy, że to najlepsza decyzja, aby osiągnąć najwyższą formę przed zbliżającymi się wyzwaniami. @9zTeam

@BLASTPremier

BOUNTY UPDATE: @9zTeam have withdrawn from BLAST Premier Bounty 2026 Season 2 and will be replaced by @nemigagg 🔄 The change comes following updates to 9z's team schedule. 👉 #BLASTPremier https://t.co/iNCnY658Y0

BLAST Bounty Season 2 2026 invites revealed
Here are all the invited teams for BLAST Bounty Season 2 2026
2.3K
34
+3
#tc
TombStone

Trener Complexity: Nadal czujemy się całkiem dobrze

Trener Complexity: Nadal czujemy się całkiem dobrze

Trener Complexity: Nadal czujemy się całkiem dobrze

Niekoniecznie byliśmy zbyt pewni siebie, może po prostu plan na grę, wg, którego przeprowadziliśmy kilka rund, których nie powinniśmy w kluczowych momentach. To również nie pomaga w korzystnych sytuacjach, które przegraliśmy. To było po naszej stronie Terro, może nie zaczęliśmy od najlepszego planu na grę, mieliśmy wiele śmierci, których w ogóle nie mogliśmy wymienić, byliśmy bardzo rozproszeni po mapie. To tylko kwestia tego, że musimy wrócić i zastanowić się, jak chcemy podejść do tych gier na Anubisie. To zawsze zależy od chłopaków, czy czują, że ich pewność siebie spadła na mapie, czy też możemy dalej na niej grać. Po meczu z FlyQuest tak się nie czułem, więc oczywiście będziemy musieli o tym porozmawiać i zobaczyć, jaka jest obecnie atmosfera. Nadal czujemy się całkiem dobrze, jeśli pokażemy się w ciągu najbliższych kilku dni, to nadal będzie to dla nas ta sama sytuacja. Teraz zaczynają się BO3, więc miejmy nadzieję, że uda nam się pokazać.

Źródło: HLTV
+6
Tagi:#tc#complexity#major