Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#pasha
TombStone

Diablo o pashy: Nie ma takiego czegoś jak e-sport

@Venek__

Diablo o Pashy, e-sporcie i "psuedo popularności" - Twoim rywalem będzie Jarosław Pasha Jarząbkowski. Dosyć popularna osoba w Polsce. Czy w ogóle znasz, kojarzysz czy jest to dla Ciebie kompletnie anonimowa postać? - Totalnie anonim. Tak można powiedzieć za przeproszeniem jakiegokolwiek innego faceta bym zobaczył na ulicy. Tak bym go porównywał. Ja trochę w świecie tak jakby Jarka, jeśli mogę tak powiedzieć. Czyli e-sport. Nie ma takiego czegoś jak e-sport. Uważam to jakbyśmy, nie wiem, e-rzucanie kamykami, prawda? A ci co rzucają kulą, albo dyskiem, albo szczepem, to ci to nie są sportowcy, tylko ci co rzucają sobie tutaj kamykami na przykład, albo wiele innych, jakby można powiedzieć, porównań, też takich stricte, jakby można powiedzieć, sportowych, tak? Ci co strzelają, nagle ci mieliby się równać co strzelają w komputerze i zabijają, przypuśćmy chodzą misję jakakolwiek inna i chodzą i zabijają i chodzę i kto więcej zabija to wygrywa. Nie, nie, nie. Dla mnie to jest trochę taka abstrakcja, jeśli chodzi o dzisiejsze czasy. Tych ludzi tak zwanych pseudo... pseudo popularnych. Chociaż słyszę, że Jarek spoko gość, nic do niego nie mam. Robi sobie to, co robi, dobrze się w tym czuje, bawi, a zarabia jakieś pieniądze z tego co też wiadomo.

284
4
-93
#mithr
TombStone

Czy mithR zasłużył na angaż w Liquid?

@Thorin

Czy ktoś może wyjaśnić, co takiego zrobił mithR, że kwalifikuje się do trenowania Teamu Liquid?

Can someone explain what mithR has done to be qualified to coach Team Liquid?

144
4
@followdusT

Słuszne pytanie. Kogo chciałbyś zobaczyć? Chet mógłby być fajny, ale nie wiem, czy chciałby zasadniczo przenieść się do Europy, a on był poza grą przez jakiś czas (ale jestem pewien, że może szybko przyspieszyć). Jakieś inne pomysły, które dobrze by pasowały?

Fair question tbh. Who would you have liked to see? Chet might have been neat but idk if he’d want to essentially relocate to EU, and he’s been out the game a while (but I’m sure he can get up to speed quickly). Any other ideas who would fit well?

0
0
-2
Tagi:#mithr#liquid#transfery#thorin