Gratulacje dla Falcons i NiKo. Pokonanie Vitality, Spirit i Furii w fazie play-off. Możemy mówić co chcemy, czy nam się to podoba, czy nie, ale to był ich turniej i wygrali go w spektakularny sposób. Cieszcie się tym, zasłużyliście na to.
woxic gra w półfinałach Majora w 2026 roku. ALEX i es3tag chcieli go wyrzucić 5 dni po tym, jak dołączył do C9 w 2020 roku. Byłem jedynym, który powiedział 'nie'. Pozbyli się mnie, a niedługo potem pozbyli się jego. Obaj już dawno odeszli, a on wciąż tu jest i wygrywa”.
Strona atakująca Astralis w Kolonii: 0 rund przeciwko 9z 1 runda przeciwko Tyloo 4 rundy przeciwko Pain (na dwóch mapach) 0 na Overpassie, ich własnym wyborze. Mówi, że to amatorskie decyzje. To amatorskie prowadzenie gry i brak planu na mecz. Tym razem nie ma NiKo, m0NESY'ego, jksa ani huNtera, żeby uratować skórę.
