Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#pasha
TombStone

Diablo o pashy: Nie ma takiego czegoś jak e-sport

@Venek__

Diablo o Pashy, e-sporcie i "psuedo popularności" - Twoim rywalem będzie Jarosław Pasha Jarząbkowski. Dosyć popularna osoba w Polsce. Czy w ogóle znasz, kojarzysz czy jest to dla Ciebie kompletnie anonimowa postać? - Totalnie anonim. Tak można powiedzieć za przeproszeniem jakiegokolwiek innego faceta bym zobaczył na ulicy. Tak bym go porównywał. Ja trochę w świecie tak jakby Jarka, jeśli mogę tak powiedzieć. Czyli e-sport. Nie ma takiego czegoś jak e-sport. Uważam to jakbyśmy, nie wiem, e-rzucanie kamykami, prawda? A ci co rzucają kulą, albo dyskiem, albo szczepem, to ci to nie są sportowcy, tylko ci co rzucają sobie tutaj kamykami na przykład, albo wiele innych, jakby można powiedzieć, porównań, też takich stricte, jakby można powiedzieć, sportowych, tak? Ci co strzelają, nagle ci mieliby się równać co strzelają w komputerze i zabijają, przypuśćmy chodzą misję jakakolwiek inna i chodzą i zabijają i chodzę i kto więcej zabija to wygrywa. Nie, nie, nie. Dla mnie to jest trochę taka abstrakcja, jeśli chodzi o dzisiejsze czasy. Tych ludzi tak zwanych pseudo... pseudo popularnych. Chociaż słyszę, że Jarek spoko gość, nic do niego nie mam. Robi sobie to, co robi, dobrze się w tym czuje, bawi, a zarabia jakieś pieniądze z tego co też wiadomo.

284
4
-93
#itb
TombStone

Into the Breach było zainteresowane Dychą

@SlayTheMinotaur

Alternatywy, których szukaliśmy, albo nie działały, albo nie mogliśmy ich uzyskać, ponieważ jesteśmy mniejszą organizacją: BlameF, JKS, Konfig, Rigon, Dycha, Redstar, SDY. Oczywiście spóźniliśmy się też z Jkaemem. Myślę jednak, że wszyscy osiedlili się we właściwym miejscu.

Alternatives we looked at that either didn't quite work or we couldn't get because we're a smaller org/reasons: BlameF, JKS, Konfig, Rigon, Dycha, Redstar, SDY. Of course, we were too late on the draw with Jkaem, also. I think everyone's settled in the right place though.

94
1
+4
Tagi:#itb#dycha#transfery#intothebreach