Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#themongolz
d3oo

The MongolZ pożegnało Senzu, cytując fragment z książki Anne Morrow Lindbergh - "Północ do Orientu"

Zdjęcie: EWC

The MongolZ pożegnało Senzu, cytując fragment z książki Anne Morrow Lindbergh - "Północ do Orientu"

„Słowo "Sayonara", dosłownie oznacza "skoro tak musi być", jest najpiękniejszym ze wszystkich pożegnań, jakie słyszałam. W przeciwieństwie do "Auf Wiedersehen" czy "Au revoir", nie próbuje oszukiwać samego siebie żadnym brawurowym "do zobaczenia", żadnym środkiem uspokajającym mającym odroczyć ból rozstania. Nie unika problemu jak krzepkie, mrugające okiem "Farewell". "Farewell" to pożegnanie ojca. Brzmi: "Idź w świat i dobrze sobie radź, mój synu". To zachęta i napomnienie. To nadzieja i wiara. Ale pomija ono znaczenie chwili; o samym rozstaniu nie mówi nic. Ukrywa emocje. Mówi zbyt mało. Podczas gdy "Good-by"– Bóg z tobą oraz "Adios" mówią zbyt wiele. Próbują pokonać dystans, niemal go zanegować. "Good-by" to modlitwa, donośny krzyk. Nie wolno ci odejść – nie zniosę tego, że odchodzisz! Ale nie odejdziesz sam, bez opieki. Bóg będzie z tobą. Jego ręka będzie nad tobą, a nawet – pod spodem, ukryta, ale obecna, niepoprawna – Będę z tobą; będę cię obserwować – zawsze. To pożegnanie matki. Ale "Sayonara" nie mówi ani za wiele, ani za mało. To prosta akceptacja faktu. Całe zrozumienie życia kryje się w jego ograniczeniach. Wszystkie emocje, żarzące się w ukryciu, są skumulowane za nim. Ale ono nie mówi nic. To naprawdę niewypowiedziane pożegnanie, uścisk dłoni, "Sayonara”. Anne Morrow Lindbergh "Północ do Orientu”

Źródło: X
+7
#colognemajor
d3oo

Statystyki oglądalności IEM Cologne Major

+1
#rallen
TombStone

Szef ITB wyjaśnia sytuację finansową, a rallen mu odpowiada: Wisisz mi pensje z prawie połowy roku i pieniądze na naklejki

@SlayTheMinotaur

Uwaga na ten temat, kropla przepełniająca czarę goryczy, był spór dotyczący ostatecznej zapłaty za naklejki. Będąc opóźnionym/nietrzeźwym/próbując się stopniowo pozbyć, podpisałem umowę na wypłatę ostatniej części naklejek, która została opóźniona (zgodnie z prawem) z powodu problemów bankowych (nasze dane bankowe w USD uległy zmianie, a ich wymiana zajęła dużo czasu). Kiedy pojawiły się problemy z pieniędzmi, przejrzałem wspomniane umowy i znalazłem to: „W ramach tego przeglądu zidentyfikowano rozbieżności w wynagrodzeniu i warunkach umowy z poprzednim składem CS-a, w szczególności, że zespół otrzymuje połowę wszystkich przychodów związanych z „naklejkami drużynowymi”, 3.9 w umowie. Jak wiadomo, Valve dzieli przychody z Paris Major na pięć różnych kategorii. Są to - Paris 2023 Legends Autograph Capsule. - Kapsuła z naklejkami Paris 2023 Legends. - Żeton pamiątkowy Paris 2023. - Przepustka dla widzów Paris 2023 + 3 żetony pamiątkowe. - Przepustka dla widzów Paris 2023. Zgodnie z prawem i umową, gracze mają prawo do przychodów z Paris 2023 Legends Sticker Capsule, które stanowiłyby naklejki drużynowe. Tzn. logo każdej drużyny, które można następnie „przykleić” do przedmiotów w grze i tak nazywa się kapsuła z naklejkami”. Zapłaciłem zawodnikom ze wszystkich źródeł, co wyniosło około 241 071,61 USD na zawodnika. Zgodnie z umową należało im się 178 850,21 dolarów. Jednakże, zgodnie ze wspomnianym upośledzeniem i alkoholizmem, podpisałem kontrakt obiecujący im dodatkowe 42 tysiące dolarów, które osobiście zagwarantowałem. Potem nastąpił spór, który obnażył wszystkie moje niepowodzenia i jest jedną z małych części tego upadku. Chcę tylko wyjaśnić, że chłopaki z Paryża otrzymali zapłatę, pulę nagród, pensję i opłaty transferowe. Nie oznacza to jednak, że wszystko jest w porządku.

Note on this, part of the straw that broke the camels back was a dispute on final sticker pay. Being a retard/intoxicated/trying to off myself incrementally, I signed a contract to pay-out the final sticker share which was delayed (legitimately) due to banking issues (our USD… https://t.co/SF6n4Kw47g

@winteriio

talking about 2023 / making the major and yet you steal the sticker money of said players OKAY BUDDY 👍👍

talking about 2023 / making the major and yet you steal the sticker money of said players OKAY BUDDY 👍👍

29
0
@rallenHulk

przestań, wisisz mi pensje z prawie połowy roku i pieniądze na naklejki, wiesz co podpisałeś, wszyscy wiedzą ile dla ciebie zarobiliśmy i jak opóźniałeś wszystkie płatności, pamiętaj, że karma to suka

stop, you owe me salaries from almost half of the year and sticker money, you know what did you sign, everyone knows how much we made money for you and how were you delaying all payments, remember that karma is a bitch

143
1
+53
Tagi:#rallen#itb#samcook