Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#pasha
TombStone

Diablo o pashy: Nie ma takiego czegoś jak e-sport

@Venek__

Diablo o Pashy, e-sporcie i "psuedo popularności" - Twoim rywalem będzie Jarosław Pasha Jarząbkowski. Dosyć popularna osoba w Polsce. Czy w ogóle znasz, kojarzysz czy jest to dla Ciebie kompletnie anonimowa postać? - Totalnie anonim. Tak można powiedzieć za przeproszeniem jakiegokolwiek innego faceta bym zobaczył na ulicy. Tak bym go porównywał. Ja trochę w świecie tak jakby Jarka, jeśli mogę tak powiedzieć. Czyli e-sport. Nie ma takiego czegoś jak e-sport. Uważam to jakbyśmy, nie wiem, e-rzucanie kamykami, prawda? A ci co rzucają kulą, albo dyskiem, albo szczepem, to ci to nie są sportowcy, tylko ci co rzucają sobie tutaj kamykami na przykład, albo wiele innych, jakby można powiedzieć, porównań, też takich stricte, jakby można powiedzieć, sportowych, tak? Ci co strzelają, nagle ci mieliby się równać co strzelają w komputerze i zabijają, przypuśćmy chodzą misję jakakolwiek inna i chodzą i zabijają i chodzę i kto więcej zabija to wygrywa. Nie, nie, nie. Dla mnie to jest trochę taka abstrakcja, jeśli chodzi o dzisiejsze czasy. Tych ludzi tak zwanych pseudo... pseudo popularnych. Chociaż słyszę, że Jarek spoko gość, nic do niego nie mam. Robi sobie to, co robi, dobrze się w tym czuje, bawi, a zarabia jakieś pieniądze z tego co też wiadomo.

284
4
-93
#dycha
szuster

dycha: Mam nadzieję, że będziecie z nami

@Dychacs

Yo, wróciłem, a raczej wróciliśmy! Razem z @hadesCS2 & @nawrot_cs oficjalnie dołączamy do @Monte_Esports! Nie było mnie przez jakiś czas, ale poświęciłem czas na uspokojenie się, przemyślenie moich planów, więc... jazda Monte Ganggg!

Yo, I'm back, or rather we're back! Together with @hadesCS2 & @nawrot_cs we are officially joining @Monte_Esports! I've been away for a while, but I've taken the time to calm down, rethink my plans, so... let's go Monte Ganggg! 🇵🇱

@Monte_Esports

Nowa drużyna #MonteGang

56
2
@Dychacs

Trochę mnie nie było, ale poświęciłem ten czas na uspokojenie się, przemyślenie planów, bo wpadło kilka ofert i podjąłem taką decyzję, która wydaje mi się najlepsza na ten moment. Dzięki @ENCE, @miqaqu, @Willkey87 za wszystko do tej pory i za szybkie sfinalizowanie tej transakcji.

I've been away for a while, but I took the time to calm down, rethink my plans, because some offers fell in and I made such a decision, which seems to me the best for this moment. Thanks to @ENCE, @miqaqu, @Willkey87 for everything so far and for finalising this deal quickly.

11
0
@Dychacs

Mam nadzieję, że będziecie z nami!!! 🙌 Jeśli macie jakieś pytania, postaram się na nie odpowiedzieć w komentarzach. Naszą podróż zaczynamy od 15 lipca na ESL Challenger League Season 48. do zobaczenia wariaty, Wasz Pawko:)

I hope you will be with us!!! 🙌 If you have any questions, I will try to answer them in the comments. We start our journey from 15 July on ESL Challenger League Season 48. see you crazy people, your Pawko:)

9
0
+20
Tagi:#dycha#twitter#monte