Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#pasha
TombStone

Diablo o pashy: Nie ma takiego czegoś jak e-sport

@Venek__

Diablo o Pashy, e-sporcie i "psuedo popularności" - Twoim rywalem będzie Jarosław Pasha Jarząbkowski. Dosyć popularna osoba w Polsce. Czy w ogóle znasz, kojarzysz czy jest to dla Ciebie kompletnie anonimowa postać? - Totalnie anonim. Tak można powiedzieć za przeproszeniem jakiegokolwiek innego faceta bym zobaczył na ulicy. Tak bym go porównywał. Ja trochę w świecie tak jakby Jarka, jeśli mogę tak powiedzieć. Czyli e-sport. Nie ma takiego czegoś jak e-sport. Uważam to jakbyśmy, nie wiem, e-rzucanie kamykami, prawda? A ci co rzucają kulą, albo dyskiem, albo szczepem, to ci to nie są sportowcy, tylko ci co rzucają sobie tutaj kamykami na przykład, albo wiele innych, jakby można powiedzieć, porównań, też takich stricte, jakby można powiedzieć, sportowych, tak? Ci co strzelają, nagle ci mieliby się równać co strzelają w komputerze i zabijają, przypuśćmy chodzą misję jakakolwiek inna i chodzą i zabijają i chodzę i kto więcej zabija to wygrywa. Nie, nie, nie. Dla mnie to jest trochę taka abstrakcja, jeśli chodzi o dzisiejsze czasy. Tych ludzi tak zwanych pseudo... pseudo popularnych. Chociaż słyszę, że Jarek spoko gość, nic do niego nie mam. Robi sobie to, co robi, dobrze się w tym czuje, bawi, a zarabia jakieś pieniądze z tego co też wiadomo.

284
4
-93
#nawrot
szuster

nawrot: Cieszę się, że mogę pracować u boku takich legend

@nawrot_cs

Z przyjemnością ogłaszam, że dołączę do @Monte_Esports jako asystent trenera. Cieszę się, że mogę pracować u boku takich legend jak @LMBT_CSGO @krizzencsgo i chętnie się od nich czegoś nauczę podczas naszej podróży.

Happy to announce that I'll be joining @Monte_Esports as an assisant coach. Happy to work alongside such legends like @LMBT_CSGO @krizzencsgo and I'm eager to learn from them alongside our journey.

@Monte_Esports

POLSKI GANG W AKCJI! 🇵🇱 😎 Warm welcome to our new players @Dychacs & @hadesCS2 and assistant coach @nawrot_cs 🫶 Are you ready for a new season?! We are! #MonteGang

POLSKI GANG W AKCJI! 🇵🇱 😎 Warm welcome to our new players @Dychacs & @hadesCS2 and assistant coach @nawrot_cs 🫶 Are you ready for a new season?! We are! #MonteGang

7
0
+13
Tagi:#nawrot#twitter#monte