Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+8
#esportgra
wujas

Wielki mecz CS-owych gwiazd, a s1mple i pasha kapitanami? Pimp wychodzi z inicjatywą

@PimpCS2

Zróbmy własną CS-ową wersję [meczu Sidemen FC vs YouTube AllStars]! 🇺🇦 s1mple vs pasha 🇵🇱 Znajdźmy 26 osób, które są chętne, wybierzmy drużyny. 14 graczy w każdej drużynie, 11 w pierwszym składzie, 3 rezerwowych. Wypełnijmy stadion gdzieś w Europie. Sprzedajmy bilety, zorganizujmy sesje autografów. ESL, BLAST / ktoś, kto to ogarnie. Jakikolwiek wygenerowany zysk zostanie przekazany na cele charytatywne, wybrane przez Pashę i s1mple'a. Kto mówi nie?

Let’s do our own CS version! 🇺🇦 s1mple vs pasha 🇵🇱 Find 26 people who’s up for it, do a team selection. 14 player on each team, 11 starting, 3 substitutes. Fill up a stadium somewhere in Europe. Sell tickets, autograph sessions you name it. ESL, BLAST / someone to produce it. Whatever profit that’s generated gets donated to charity, choosen by Pasha and s1mple. Who says no?

0
0
@GGLeaguePL

Za nami już dwie edycje "ESPORT GRA" w Polsce, w Warszawie. Na wydarzeniu mogliśmy zobaczyć takie postacie jak paszaBiceps, siuhy, kuben oraz wielu polskich influencerów i twórców treści. Jesteśmy gotowi stworzyć coś takiego:)!

We have already done two editions of "ESPORT GRA" in Poland, Warsaw. At the event, we could see such figures as @paszaBiceps, @siuhycs, @kuben_tt and many Polish influencers and content creators. We are ready to create something like this:)!

0
0
+36
Tagi:#esportgra#ggleague#pimp#s1mple#pasha#pasza