Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+9
#maniac
wojteksol

Monte było o krok od odpadnięcia z Majora już w pierwszym etapie

@Maniac_CSGO

Przygotowując się do meczów, zdałem sobie sprawę, że Monte przegrywało 0:5 na ostatniej mapie Fazy Pretendentów, mając bilans 2-2. Historie zmieniają się niewiarygodnie szybko w cyklu Majora. Tak naprawdę dwa tygodnie mogą zmienić całe życie. Dziś wkraczają na scenę w play-offach ostatniego Majora CS:GO.

Preparing our matches, realising Monte were once 0-5 down in the last map of their 2:2 Challengers game. Stories morph incredibly fast in a major cycle. In fact I'd argue two weeks can change your life. They take the stage today in the playoffs of the last CS:GO Major.

171
2
+14
Tagi:#maniac#monte#blastmajor