Sponsor serwisuLVBet
Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#cs2
wujas

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

Zdjęcie: ESL

Czy CS2 jest gotowy na grę na najwyższym poziomie? Tak odpowiadali pro gracze

n0rb3r7, Virtus.pro: Nie jest gotowy. Muszą naprawić wiele rzeczy, jak movement, opóźnienie związane z wyrzucaniem granatów i serwery. NAF, Liquid: Tapowanie i burstowanie czuje się całkiem nieźle, ale spray jest zepsuty. W ogóle nie można spray'ować, prawie jak w Valorancie. woxic, Eternal Fire: Movement jest płynniejszy w CS:GO. W CS2 czuć to tak, jakbyś nosił 200-kilogramowy worek na plecach. Smoke'i też są inne, można je po prostu rzucić, a zajmują o wiele większą przestrzeń, niż zwykle. floppy, Complexity: Podoba mi się format MR12, mam wrażenie, że dodatkowe rundy w MR15 są bezużyteczne. Jeśli chodzi o screamy, to jeśli drużyna przeciwna spóźni się na nie pięć minut i zrobimy sobie z tego przerwę, to nałoży się to na następnego screama, przez co nie możemy mieć przerwy między nimi.

Źródło: HLTV / ESL
+9
#michau9
wujas

michau9 wyjaśnił, dlaczego to fnatic dostało zaproszenie, a nie 9INE

@byalics

VP wycofało się z Esl dallas i ESL bierze OG ze standinem zamiast 9ine 🤡

251
2
@michau9_

OG ma slota od 26 kwietnia, zdobyli go poprzez kwalifikacje. To jest po prostu ogłoszone z opóźnieniem. Wszystko wedle zasad, które są zresztą publiczne dla wszystkich:

9
0
@byalics

Zle napisałem, chodziło mi o fnatic i z tego co ludzie mówili to 9ine miało prawo do slota a nie fnatic, jeśli się mylę to przepraszam

14
0
@michau9_

Nie no, wszystko zgodnie z zasadami, wklejam tutaj:

2
0
@byalics

No ok i ciesze sie ze wyjaśniłeś, dziena

5
0
+35
Tagi:#michau9#esl#byali#fnatic#9ine#iemdallas