Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#stewie2k
TombStone

Stewie2k stał się wolnym zawodnikiem i nie wyklucza powrotu do CS-a

@Stewie

To było długie 7 lat bycia zakontraktowanym i teraz jestem oficjalnie wolnym agentem. Chciałbym podziękować EG za czas i wsparcie, kiedy tam byłem. To był ciężki czas z dala od rywalizacji, ale byłem też w stanie odzyskać siebie i streaming był tego kluczową częścią.

5.6K
92
@Stewie

Dziękuję fanom, którzy nadal wspierają mój stream i mnie. Streaming trzymał mnie przy ziemi i będę kontynuował moje streamy. Jednak podczas tego gorszego okresu, grindowanie Valoranta przywróciło konkurencyjność i jestem gotowy do rywalizacji w ogóle.

1.4K
7
@Stewie

Bycie z dala od CS-a nie oznacza, że zamknąłem drzwi. Jestem gotowy do grindowania, zawsze to kochałem, a jeśli nadejdzie czas, w którym będę musiał ponownie grindować i rywalizować na najwyższym poziomie, jestem na to gotowy.

1.9K
20
-2
#lnz
owange

LNZ po powrocie do Young Ninjas

@LNZcsgo

Bardzo się cieszę, że mogę wrócić do gry w miejscu, w którym wszystko się dla mnie zaczęło i tym razem jako lider. Bardzo chce się dalej rozwijać jako zawodnik i wprowadzić ten zespół na nowe wyżyny 🤠

Very happy to be back playing where it all began for me and this time as a leader. Very eager to keep on developing as a player and a leader and to lead this team to new heights🤠

141
5
+4
Tagi:#lnz#youngninjas