Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#pasha
TombStone

Diablo o pashy: Nie ma takiego czegoś jak e-sport

@Venek__

Diablo o Pashy, e-sporcie i "psuedo popularności" - Twoim rywalem będzie Jarosław Pasha Jarząbkowski. Dosyć popularna osoba w Polsce. Czy w ogóle znasz, kojarzysz czy jest to dla Ciebie kompletnie anonimowa postać? - Totalnie anonim. Tak można powiedzieć za przeproszeniem jakiegokolwiek innego faceta bym zobaczył na ulicy. Tak bym go porównywał. Ja trochę w świecie tak jakby Jarka, jeśli mogę tak powiedzieć. Czyli e-sport. Nie ma takiego czegoś jak e-sport. Uważam to jakbyśmy, nie wiem, e-rzucanie kamykami, prawda? A ci co rzucają kulą, albo dyskiem, albo szczepem, to ci to nie są sportowcy, tylko ci co rzucają sobie tutaj kamykami na przykład, albo wiele innych, jakby można powiedzieć, porównań, też takich stricte, jakby można powiedzieć, sportowych, tak? Ci co strzelają, nagle ci mieliby się równać co strzelają w komputerze i zabijają, przypuśćmy chodzą misję jakakolwiek inna i chodzą i zabijają i chodzę i kto więcej zabija to wygrywa. Nie, nie, nie. Dla mnie to jest trochę taka abstrakcja, jeśli chodzi o dzisiejsze czasy. Tych ludzi tak zwanych pseudo... pseudo popularnych. Chociaż słyszę, że Jarek spoko gość, nic do niego nie mam. Robi sobie to, co robi, dobrze się w tym czuje, bawi, a zarabia jakieś pieniądze z tego co też wiadomo.

284
4
-93
#n0thing
IIoo

128 tickrate, chce go każdy tylko nie Valve

@n0thing

Miło jest być w stanie zagrać MMa w Valorancie i nie nienawidzić serwerów z powodu tickrate'u. Zastanawiam się, czy CS:GO kiedykolwiek zobaczy własne serwery 128 tickrate. Słyszałem, jak garstka ludzi mówiła, że 64tick jest lepszy dla osób z gorszymi komputerami czy czymś takim i że ogół społeczeństwa nie skorzystałby na 128 w CS? Czy to prawda? Wydaje się to tak dziwne, że Valve nie dostosowałby się (nawet gdyby zmiana serwerów kosztowała kilka milionów dolarów).

It’s nice being able to MM in valorant and not hate the servers tickrate. I wonder if @CSGO will ever make their MM servers 128 tick ? I’ve heard a handful of people say that 64tick is better for people with worse PCs or something and that the general public wouldn’t benefit from 128 in CS? Is that true? Seems so weird that Valve wouldn’t adapt (even if it cost a few million $ to change the servers)

0
0
+32
Tagi:#n0thing#twitter#128tickare