Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#taz
d3oo

TaZ zastanawia się czym jest dziś rola trenera w CS-ie

@g5taz

Oto jesteśmy... dzień po tym, jak Falcons wygrało Majora. NiKo w końcu zdobywa swoją koronę, Ilya zgarnął MVP. 😘 (cholera... dlaczego nie w Szanghaju.. 🤣) Karrigan pokazujący przywództwo GOAT, kyousuke błyszczący w play-offach i TESES będący niedocenianym bohaterem... ale chwila, czy o kimś zapominamy. Kto to może być? Facet, który dostawał najwięcej gówna od nich wszystkich, facet, który próbował uczynić ten projekt wyjątkowym od pierwszego dnia, Galacticos CS-a... największy oszust z nich wszystkich.. Zonic? To sprowadza mnie do tematu... CZYM jest rola trenera w CS? Czy to gość, który układa cały plan gry? Czy to gość, który wnosi klimat? Czy to gość, który buduje strukturę? Czy to gość, który łączy osobowości? W moich oczach to człowiek, który wie, jakie elementy będą do siebie pasować, lub wie, jak pracować z graczami, żeby uwierzyli w plan. Facet, który potrafi nie tylko ułatwić wykorzystanie umiejętności graczy, ale także zarządzać osobowościami w zespole. Piękno Counter-Strike'a polega na tym, że można wygrywać i przegrywać na tak wiele sposobów. Trener może mieć wpływ na tak wiele sposobów... nie tylko pozytywny, ale także negatywny. Łatwo jest wątpić, ale jeśli otoczysz się odpowiednimi ludźmi i zbudujesz zespół, który potrafi zamknąć drzwi przed hałasem z zewnątrz... to właśnie wtedy dzieją się niesamowite rzeczy. Trener jest ostatecznym ułatwiaczem najlepszych cech, służąc jako katalizator, który odblokowuje ukryty potencjał i wypełnia lukę między obecną wydajnością a przyszłym sukcesem. To facet, który powinien obrywać najbardziej, ale dostawać najmniej pochwał. Chcesz, żeby gracze dostawali swoje kwiaty (zasłużone uznanie), żeby mogli zyskać więcej pewności siebie na serwerze. Dobra robota @zonic, wielki szacunek za wykonanie właściwego ruchu, kiedy był potrzebny, i dawanie przestrzeni, kiedy była potrzebna. CS2 dopiero się zaczyna, a wyścig dopiero ruszył, na zdrowie do kolejnych wielkich chwil 🥂

1K
10
+3
#twitter
puchinni

CEO FURII neguje plotki dotyczące odejścia HEN'1EGO

@jaimepadua

On nie odchodzi. On tylko odnawia swoją wizę. Nadal jest istotną częścią zespołu, ale nie możemy kontrolować amerykańskich protokołów imigracyjnych. Z jego wizą też nie ma nic złego, ale USCIS ma wyznaczone terminy i musimy to uszanować.

He is not leaving. He is only renewing his visa. He still an essential part of the team, but we can’t control the US immigration protocols. Nothing wrong with his visa as well, but the USCIS has their deadlines, and we need to respect that.

0
0
+6
Tagi:#twitter#hen1#furia#heni