CEO Vitality o Esports Nations Cup 2026: Obecnie prawdopodobnie nie możemy pozwolić sobie na wysyłanie naszych graczy na tego typu zawody
Uważam, że potrzebujemy czegoś bardziej zrównoważonego niż to, co istnieje w tradycyjnych sportach, ponieważ nasza branża bardzo cierpi pod względem ekonomicznym. Moja główna obawa polega na tym, że kalendarz jest naprawdę bardzo, bardzo napięty. Jest wiele rzeczy, które mogą wpłynąć na nasze przychody, więc myślę, że obecnie prawdopodobnie nie możemy pozwolić sobie na wysyłanie naszych graczy na tego typu zawody [Esports Nations Cup 2026]. Ta rywalizacja, na poziomie Counter-Strike’a, nie jest jeszcze istotna. Ostatecznie musimy przedłożyć dobro klubu i całego Vitality nad reprezentację narodową. To trochę wstyd, ale taka jest rzeczywistość naszego biznesu, w którym musimy utrzymywać kluby przy życiu i być gotowymi na wydawanie pieniędzy wtedy, gdy ma to znaczenie.- Fabien "Neo" Devide
Nie jestem zdziwiony, że kolejny snajper (czyt. gracz z Europy) nie sprawdził się we FlyQuest. Australijczycy to wyjątkowi ludzie o odmiennej kulturze; potrzeba odpowiedniej osoby, żeby na dłuższą metę dobrze się z nimi zgrać.
s1zzi, zont1x, s-chilla czy też sFade8 z rocznymi banami od ukraińskiej federacji za grę z Rosjanami. w0nderful czy sam zont1x już to przeżyli, ale niespecjalnie wpłynęło to na ich kariery. Jedyna różnica jest taka, że teraz UESF odpowiada za ENC.
UESF has approved an official Disciplinary Policy for esports, effective June 8. It defines violation categories — from cheating to playing in aggressor-state events — and sets disciplinary measures up to 5-year bans. ( Full policy & ban list below https://t.co/ugDqQz0vys
S1mple też dostanie?
Nie wiem, może sprawdzili, co wyprawiało BCGame i stwierdzili, że nie ma co. Oczywiście te bany i tak nie mają raczej żadnego znaczenia. Teraz tylko to ENC jest jakimś wyznacznikiem, ale u nich pewnie też większość nie może grać.








