Nie widzę świata, w którym r1nkle daje w G2 znacząco więcej, niż dawał SunPayus. Widzę za to świat, w którym G2 może niebawem brakować tego, co dla drużyny poza strzelaniem robił Słoneczny Paweł. Żegnaj, Alvaro...
101
2
Nie widzę świata, w którym r1nkle daje w G2 znacząco więcej, niż dawał SunPayus. Widzę za to świat, w którym G2 może niebawem brakować tego, co dla drużyny poza strzelaniem robił Słoneczny Paweł. Żegnaj, Alvaro...
To naprawdę odważny ruch ze strony G2, podoba mi się. Wciąż trzymam się planu „bez gwiazd".
That is one brave move by G2, i like it. Still running the no stars plan.