Myślę, że mogę powiedzieć, iż prawdopodobnie nie zatrudnimy kolejnego duńskiego trenera. Wkraczamy na arenę międzynarodową. Jest coś w homogenicznej kulturze Danii, co sprawia, że momentami stajemy się ofiarami własnego sukcesu. Staliśmy się więc zbyt pewni siebie. Uważam zatem, że zamiast polegać na kulturze kierowanej przez Duńczyków, chcielibyśmy spróbować stworzyć kulturę nastawioną na wyniki w skali międzynarodowej, jednocześnie zachowując nasze nordyckie korzenie i udział Duńczyków w tym wszystkim, prawda? Myślę, że to pewna zmiana w stosunku do tego, co mieliśmy wcześniej- CEO Astralis Jonas Gundersen
Źródło: PLEY.GG