Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#dosia
d3oo

Dlaczego Dosia nie zagrał na Majorze w 2015 roku? Gracz opowiada zabawną anegdotę z tamtego okresu

@CS2News_EN

Dosia odszedł ze swojego zespołu na dwa tygodnie przed Majorem w 2015 roku, a historia, która za tym stoi, jest przezabawna: „Byliśmy z zespołem w restauracji, a ja miałem w zwyczaju żartobliwie mówić 'pierdol się'. Ktoś poprosił mnie, żebym poszedł z nim zapalić, a ja odpowiedziałem w ten sposób. Menedżer ukarał mnie więc grzywną w wysokości 200 dolarów. Powiedziałem 'pierdol się', a on znów wlepił mi 200 dolarów kary. Wstałem więc, wyszedłem z restauracji, zabrałem swoje rzeczy i odleciałem. Mój kontrakt i tak dobiegał końca”.

Dosia left his team two weeks before the major in 2015, and the story behind it is hilarious 😭 "We were in a restaurant with our team, and I used to jokingly say "fuck you". Somebody asked me to go smoke with them and I replied like this. So the manager fined me 200$. I say "Fuck you", he fines me 200$ again. So I left the restaurant, took my stuff and flew away. My contract was coming to an end anyways."

1.5K
11
+2
Tagi:#dosia#twitter