Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#s1mple
TombStone

s1mple skomentował bana od ukraińskiej federacji. "Ich zdanie nic nie znaczy"

@trcsespor

Ukraińska Federacja Esportu poinformowała o zbanowaniu na rok wielu ukraińskich graczy, wśród których znalazł się m.in. s1mple, podając różne powody tej decyzji. Ukarani zawodnicy zostaną pozbawieni wsparcia ze strony federacji i nie będą mogli brać udziału w organizowanych przez nią turniejach. Oto wybrani ukarani gracze oraz powody decyzji: s1mple: za grę w jednym zespole z rosyjskim zawodnikiem electroNicem. zont1x: za grę w barwach Team Spirit, gdzie występują rosyjscy gracze. s1zzi: za grę w przeszłości dla Spirit Academy.

2.5K
43
@s1mpleO

Podwójne standardy dla pozostałych zawodników 😊 Osoby stojące za tą decyzją kompletnie nie rozumieją esportu i nic dla niego nie zrobiły, dlatego ich zdanie nic nie znaczy 🙂‍↔️

5.1K
112
+1
#nrg
d3oo

"To najgorsza rzecz, jaka kiedykolwiek przytrafiła się amerykańskiemu CS-owi. Nasz region nigdy się po tym nie podniesie". Brutalne komentarze po kompromitacji NRG

@vooCSGO

To najgorsza rzecz, jaka kiedykolwiek przytrafiła się amerykańskiemu CS-owi Gorsza niż ban dla IBP. Gorsza niż odejście s1mple’a z Liquid. Gorsza niż Astralis wybierające Vertigo. Nawet gorsza niż Valorant. Nasz region nigdy się po tym nie podniesie”

this is the worst thing that's ever happened to NACS. worse than IBP getting banned. worse than s1mple leaving liquid. worse than astralis picking vertigo. even worse than valorant. our continent will never recover.

416
12
+5
Tagi:#nrg#nitr0#colognemajor#twitter