Wiesz, wyniki nie były zbyt dobre, sam widziałeś. Ale to był pierwszy turniej, który graliśmy z coolio, więc nie brałem tego zbytnio do siebie. To było z coolio. W drugim turnieju nie trenowaliśmy wcześniej z lauNX-em. Przez jakiś czas z nim nie graliśmy, więc powiedziałbym, że to dlatego. Także tak, nie mogę się doczekać Majora, żeby po prostu udowodnić, że jesteśmy lepsi niż to, pokazywaliśmy ostatnio. - Džiugas "dziugss" Steponavičius