W Etapie 1 i 2 jest oczywiście wiele dobrych drużyn, więc miło jest pokonać tak klasowego przeciwnika jak Liquid, nawet jeśli, jak wspomniałeś, nie są w najlepszej formie. To wciąż zespół wysokiej klasy z zawodnikami o świetnych umiejętnościach, więc to zwycięstwo bardzo nam pomaga. Myślę, że dla jks-a to też miłe uczucie pokonać Liquid. Graliśmy z nimi również w zeszłym roku w Kolonii, gdzie przegraliśmy, więc tym bardziej cieszy nas ten rewanż.- Joshua "INS" Potter