Nowe
Najpopularniejsze
Poczekalnia
#gentlemates
d3oo

neL o obecnej scenie CS-a: Jeśli chcesz rywalizować na najwyższym poziomie, nie masz innego wyboru, jak zaakceptować pieniądze od hazardu, stron ze skinami lub platform tradingowych. Bez tego jest po prostu niemożliwe

@neLendirekt

Odejście Gentle Mates z Counter-Strike'a to złe wieści dla francuskiej sceny. Mimo że nie wystawiali francuskiego gracza, ich wpływ na oglądalność, liczby i przyciąganie nowych widzów do gry był znaczący. Wybór, by przejąć hiszpański skład, był interesujący, prawdopodobnie jednak zasługiwał na szybsze poprawki w trakcie trwania. Byli tak blisko ogromnej niespodzianki w związku z Majorem w Budapeszcie, ale potem nie udało im się wypaść lepiej w Kolonii. Ostatecznie to wyjście jest ostatecznym dowodem na to, jak działa dzisiejszy ekosystem CS-a: jeśli chcesz rywalizować na najwyższym poziomie, nie masz innego wyboru, jak zaakceptować pieniądze od hazardu, stron ze skinami lub platform tradingowych. Bez tego jest po prostu niemożliwe, by walczyć z wielkimi organizacjami i pozyskiwać topowych graczy, ponieważ wykupy i pensje są ogromne. Dzięki nim za wprowadzenie gry do zupełnie nowej publiczności i transmitowanie większości meczów, od Draculans aż po wydarzenia Tier 1. Mogliby byli osiągnąć więcej, ale jednocześnie łatwo zrozumieć, że bez akceptowania tych konkretnych typów sponsorów, przetrwanie finansowe w CS-ie jest niemożliwe. Możemy mieć tylko nadzieję, że znajdą okazję, by wrócić w przyszłości. Jeśli ich celem jest naprawdę bycie największą organizacją FPS, bez wątpienia będą potrzebować zespołu w CS-a w pewnym momencie

@CroissantStrike

🇫🇷 @gentlemates quitte Counter-Strike, 10 mois après son arrivée... 💔 Les raisons du départ évoquées sont : ❌ Manque de sponsors 💰 Scène très chère 🔁 Repêchage sur VALORANT qui aurait débloqué un budget compris entre 1 et 3 millions d’euros

299
9
+2
#thehuns
d3oo

xerolte także odchodzi z The Huns

@thehunsesports

Dziękujemy, xerolte 🙏 Dzisiaj ogłaszamy kolejną zmianę w składzie. Po prawie dwóch latach w drużynie, xerolte odchodzi z The Huns. Dziękujemy mu za wszystko, co wniósł do zespołu i życzymy mu wszystkiego najlepszego w kolejnym rozdziale jego kariery.

Thank you, xerolte 🙏 Today, we announce another roster change. After nearly two years with the team, xerolte is departing The Huns. We thank him for everything he has contributed and wish him the very best in the next chapter of his career.

34
4
0
Tagi:#thehuns#twitter#xerlote