Dziękujemy, xerolte 🙏 Dzisiaj ogłaszamy kolejną zmianę w składzie. Po prawie dwóch latach w drużynie, xerolte odchodzi z The Huns. Dziękujemy mu za wszystko, co wniósł do zespołu i życzymy mu wszystkiego najlepszego w kolejnym rozdziale jego kariery.