Jestem rezerwowym na Majora. Jeśli ktoś nie dostanie wizy, polecę. Jeśli wszyscy dostaną wizę, ja nie polecę. Mam wizę, to po prostu zależy od głównego składu, bo nie jestem w głównym składzie. Jeśli ktoś z głównego składu nie dostanie wizy, wtedy jadę.- Timur "FL4MUS" Marev